Podpořte nás

Darujte libovolnou částku

Podpořte nás

Často kladené otázky

FAQ k dárcovství

Každý příspěvek je pro nás důležitý. Víme, že každý se zapojí dle jeho vlastních možností. Zaslané částky ani jména dárců nezveřejňujeme, pokud si to dotyčný nepřeje. Přejete-li si být uvedeni na seznamu dárců, uveďte tuto skutečnost do zprávy pro příjemce v převodním příkazu.

Peníze zaslané na transparentní účet Doteky naděje z. s. budou použity na nákup kompenzačních pomůcek, odměny pro vodící psy při soutěžích, finanční pomoc při zajišťování volnočasových aktivit a pobytů, příspěvek na léčbu asistenčních psů našich členů.

Ano, s radostí přivítáme i drobné, avšak pravidelné příspěvky, např. formou trvalého platebního příkazu.

Náš bankovní účet je transparentní, takže se na naše hospodaření můžete podívat on-line, případně se zastavit v naší kanceláři a nahlédnout do účtů.

Vítáme i dary materiálního charakteru, praktickou pomoc a mediální spolupráci. Naši vodící pejsci kdykoliv ocení pěknou hračku, antiparazitární obojek nebo odčervovací tabletku, děti na  soutěžích zase budou mít radost ze sladké odměny. Přispět ale můžete také praktickou pomocí. Na každé akci potřebujeme „koukavce“, kteří zařídí to, co my nezvládneme.