Ať si pro nás život připraví dny se smutněním, nebo máme dny rozzářeny láskou a radostí, pokud dostaneme pozvání na návštěvu od svých kamarádů a přátel, čeká na každého z nás velké těšení na příjemné chvíle, které nám rozzáří běžné dny.
Již dlouhá léta je již takovou tradicí, že když se blíží Vánoce, nebo Velikonoce zavítáme do Českého rozhlasu, abychom si užili příjemné posezení s ředitelem Českého rozhlasu Hradec Králové a Pardubice Jiřím Kánským a programovou ředitelkou Ladou Klokočníkovou.
No a protože na návštěvu se nechodí s prázdnou, vezeme ke kávě upečené vánočky a mazance.
Ani naši členi nejsou ošizeni o tyto nezapomenutelné chvíle a když obdržíme pozvání na návštěvu rádio kavárny Lady Klokočníkové, kam si pravidelně každé páteční dopoledne zve zajímavé hosty, jako například houslového virtuoza Pavla Šporcla, tak se několik našich členů těší na nevšední zážitek z živého vysílání a buší jim srdce, když mají mluvit do mikrofonu.
Do budovy této námi oblíbené rozhlasové stanice se vždy každý z nás moc těší a proč taky ne, když je tady vždy moc příjemně a ani se nám nechce odjíždět domů.

Petr Tojnar a Renata.