Za měsíc jsme měli odjíždět  na pobyt v Loučné nad Desnou. Došlo ale ke změně a místo do Loučné si odjedeme užívat společné chvíle do Jánských lázní.

Na původní pobyt byl nahlášen i větší počet účastníků s tělesným postižením a v penzionu Oáza by to těžko zvládali.

 

Dnes vám tedy nabízíme jiný zářijový pobyt v hotelu Astoria v termínu od 29. 9. do 4. 10 2019.

Cena ubytování za osobu a noc ve dvou- a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením a TV je 490 Kč. Všechny ostatní informace obdržíte po přihlášení.  Pokud se vám naše nová nabídka líbí, se zasláním přihlášky dlouho neotálejte – počet míst je omezen!

Níže si můžete přečíst informace, které nám zaslali lidé z vedení hotelu Astoria.
Já i Xanto se už moc těšíme na všechny, kteří se k nám přidají.

 

Hotel Astoria

Máme pro Vás připravených mnoho novinek.

Letos na jaře jsme dokončili natahování nové fasády na celou budovu hotelu. Astoria teď opravdu vypadá moc krásně.

Mikrobus, který naši klienti moc rádi využívají, pro vás bude připraven na výlety po hřebenech Krkonoš ke Kolínské boudě, na Pomezní boudy, do malé Úpy ke kostelíčku nebo na jiná místa, na která se naši hosté vždy rádi podívají. Možností výletů po okolí je mnoho a věřím, že vaši skupinu potěší možnost komfortního cestování na nejvyšší dostupná místa v Krkonoších naším mikrobusem. Máme pro vás překvapení v podobě vynikajících masážních procedur přímo v hotelu. Naše paní masérka je zároveň zdravotní sestrou, a tím pádem zná lidské tělo velmi dobře. Klienti, kteří její masáže již zažili, říkají, že její dotek a masáže prostě léčí. Je to opravdu výjimečná paní, která se masážím a jejich studiu věnuje celý život. Je to opravdová profesionálka. Cena těchto masáží je 290 Kč na 30 minut. Jen ještě zmíním, že místní aquacentrum je 250 metrů od hotelu. Je tam krytý bazén, venkovní a vnitřní vířivky, sauny a parní lázně. Vstupné je cca 150 Kč na hodinu.