Snad nám to už tentokrát vyjde.

Když jsme si užívali naposledy společný čas na námi připravených akcích, byl náš kalendář otočen na začátek března a od té doby uběhla spousta dnů, na které budeme vždy vzpomínat se smíšenými pocity. Je moc fajn, že naše Dobruška zvládla tuto náročnou dobu na 1 s hvězdičkou, že jsme všichni společně překonali tento náročný čas a musíme věřit, že i budoucnost nám nepřinese žádné špatné zprávy o tom strašákovy, který to jen tak nevzdá a nám bude v té naší Dobrušce stále pěkně a hravě si poradíme se starostmi všedního dne a až odložíme roušky, budete okolo sebe vidět jen tváře ozdobené úsměvem.
Dnes vám všem píšeme pozvání, která jsme pro vás připravili a na kterých musíme dohnat spoustu zážitků, o které jsme byli v jarních měsících ošizeni.
Těšíme se na vás na červnových akcích, ale i na výletech z letošního, již třetího ročníku PRÁZDNINOVÉHO PUTOVÁNÍ ZA SLUNÍČKEM.
Přejeme vám krásné letní dny a i když budeme muset ještě dodržovat některá nařízení, abychom chránili své zdraví, tak se nenechte ničím otrávit.
Sluníčko nám bude posílat své hřejivé paprsky, bude vonět spousta kvítků a den nám zpříjemní i zpěv ptáčků.
To je tolik důvodů se radovat, že pro žádné smutnění, ani špatnou náladu už nezbyde místo.

Jen dny s úsměvy vám přeje Renata, Xanto a Petr Tojnar