Již po páté se sjeli na chatu Jedlová, do Deštného v Orl. horách senioři a hendikepovaní z celé naší republiky, aby si i v letošním roce užili již tradiční SILVESTROVSKÝ VÍKEND.
I na ten letošní byl připraven bohatý program se spoustou nezapomenutelných zážitků.
Hned v pátek 8.11. mezi nás přišel Mikuláš s andělem a přidal se k nim i čert, to kdyby náhodou někdo zlobil.
Vzácná návštěva přinesla každému nadílku, ale Mikuláš chtěl nejdříve slyšet básničku a tak se přednášelo a čert nakonec odcházel s prázdnou, protože tady jsme byli všichni hodní.
Po rozdání dárečků jsme se s hosty rozloučili a na řadu přišel Olda Hejda, který nás bavil se svojí harmonikou a tak se povídalo, zpívalo a čas nějak rychle utíkal.
Sobotní den se na nás mračil a padaly dešťové kapky, ale ani to nám nepokazilo bezva náladu.
Čekala nás návštěva Ateliéru u zvonaře a hrnčířky a v něm nás vítal pan Šeda, který poutavě vyprávěl o starém řemesle, jakým zvonařství je.
Při odchodu jsme si koupili něco na památku, nebo dárky, kterým uděláme radost druhým.
Odpoledne byla procházka a už se blížil ten očekávaný večer, kdy jsme se všichni převlékli do masek, abychom si užívali KARNEVAL.
Celý večer nám hrál opět Míra Toman a tak se pořádně řádilo a blížila se půlnoc, protože byla Silvestrovská nechyběl přípitek, přání do nového roku a my jsme v naší zábavě pokračovali dál.
Nedělní ráno bylo už smutnější, někteří hned po snídani odjížděli do svých domovů a jiný si počkali na oběd, užili jsme si společnou kávu a odjížděli až odpoledne.
Byl to opravdu hodně vydařený víkend a jestli si teď říkáte, že by se vám taky takový líbil, tak v příštím roce se sejdeme na stejném místě, od pátku 13. do neděle 15. 11., tak se nezapomeňte včas přihlásit, srdečně zváni jste všichni a my se na vás už teď těšíme.